7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Anasayfa > Online Alışveriş

Online Alışveriş

Online Alışveriş Nedir?

Teknolojinin hızla ilerlemesinin ardından artan ve çok kolay yapılan online alışveriş, internetten üzerinden yapılan alışverişe verilen addır. Online alışveriş, insanların internetten üzerinden farklı ödeme seçenekleri ile yaptıkları alışveriş çeşididir.

Oldukça kolay olmasına rağmen yaşanan bazı aksilikler yüzünden kullanıcıların alışverişlerini gerçekleştirirken çok dikkat etmesi gerekiyor. Dikkat edilmesi gereken şeyleri yaptığınızda ise alışverişin en güzel ve rahat kapıları sizler için açılmış olacaktır.

Online Alışverişte Dikkat Edilecek Hususlar

Güvenlik

Alışveriş yaptığınız siteyi iyi araştırmalısınız, gerçekten bir e ticaret sitesi mi yoksa dolandırıcı mı ayırt etmelisiniz. Önceki ürünleri göndermiş mi göndermemiş mi, müşteri yorumları ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Ürün İçeriği

Ürün hakkındaki bilgileri dikkat ile incelemesiniz, ne ve nasıl olduğunu, nende bu ürünü almanız gerektiğini iyice anlamalısınız

Kargo Süresi

Kargo, e ticaretin en önemli süreçlerinden birisidir. Kargo ortalama 1-3 iş günü arasında gelir. Ancak bazen gecikmeler olabilir. Müşteri hizmetlerini aramalısınız.

Fatura

Aldığınız ürünün faturası olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

İnternetten Online Alışveriş Yöntemleri Nedir?

Kredi kartı ile ödeme, birçok insanın tercih ettiği yöntemdir. Kredi kartınızı kullanarak alışverişini tamamlayabilirsiniz.

Havale ept ile ödeme, kredi kartınız yok ise havale yöntemi ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz

Kapıda ödeme seçeneği ile paranızı kapıda ödeyebilirsiniz.

Whatsapp'ta Paylaş

Balen Ürünleri Faydalı Bilgiler


Pekmez Nedir?

Şeker kamışı ve şeker pancasının sofra şekerine işlenmesinden elde edilen yoğun, viskoz bir yan üründür. İsmini bal için Latin sözcüğünden alır, Viskozitesi ve kalın dokusu,...

Devamını Oku
Bal Nedir?

Bal, dünyanın her yerinde 2,500 yıl boyunca sayısız kültür tarafından kullanılmıştır. Balın sayısız sağlık yararları, Ayurvedik tedaviler gibi geleneksel ilaçların önemli bir unsuru haline getirmiş...

Devamını Oku

balen.gen.tr | Balen Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.

rus merhemi ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi guava plus eco slim