7/24 Destek Hattı
0 534 849 00 03
Anasayfa > Sosyal Ağlarımız

Sosyal Ağlarımız

Sitemize entegrasyonu olup sitemiz ile ortak çalışan tüm sosyal medyalarımız Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Tumblr, Google Plus, Yahoo, Linkedın, Foursquare, Gravatar, Google Maps, Youtube,  Google Chrome Web Store ile her zaman ve her yerde siz değerli müşterimizin bir tık ötesindeyiz.


Facebook

Müşterilerimiz ile doğrudan birebir ulaşmanın, kaliteli ve güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşıyoruz. Sizler için açtığımız Facebook sayfamızdan dilediğiniz soruyu sorabilir, dilediğiniz ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.


Twitter

Sosyal medyalar ile müşterilerin görüşlerinizi daha iyi yakalamamız daha kaliteli hizmet vememiz için Twitter hesabımızı kullanabilirsiniz.


Instagram

Gün aşırı, ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz. Instagram zaman akışısınız da gezerken istediğiniz her şey bir tık ötenizde.


Pinterest

Kaliteli fotoğrafların paylaşıldığı, ürünlerin içeriklerinin paylaşıldığı ve çeşitli bilgi aktarımının olduğu Pinterest hesabımızda sizler ile yeni şeyler keşfetmenin heyecanı içerisindeyiz.


Tumblr

Blog olarak bizleri sevip takip etmeniz, bizler ile iletişime geçmeniz ve bilgi alışverişini devamlı kılmak için Tumblr hesabımız sizlerle


Google Plus

Müşteri odaklı hizmetlerimiz ile her zaman ve her şekilde sizlerin yanınızdayız. Google Plus hesabımızdan da bize ulaşabilirsiniz.


 

MySpace

Kaliteli ve güvenli alışveriş, müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak için siz değerli müşterilerimiz ile MySpace hesabındayız.


Linkedın

Profesyonel sosyal ağda, profesyonel kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz ile sizler ile Linkedin’de birlikte olmanın mutluluğu içersindeyiz.


 

Flickr

Bizlere istediğiniz an ulaşmak ve istediğiniz soruları bizlere iletmeniz için flickr ağındayız.


Ok.ru

Geniş ürün yelpazesi ile lokmanhekimsitesi olarak sizler için kaliteyi ayaklarınıza getiriyoruz. İstediğiniz ürünleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmak için ok.ru’da çalışıyoruz


Google Maps

Kaliteli ürünlerimizi sizlere kargo ile ulaştırmanın yanı sıra Google masp’ten de bizlere ulaşabilir, mağaza alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.


Youtube

Youtube gibi zengin içerikleri barındıran mecrada sizlere en iyi ve kaliteli bilgileri iletmek için Youtube hesabımızdayız.


Google Chrome Web Store

İstediğiniz ürün hakkındaki bilgileri öğrenmek için Google Chrome Web Store servisimiz ile her zaman sizlere destek ve yardımcı olmak için varız.

 

Whatsapp'ta Paylaş

Balen Ürünleri Faydalı Bilgiler


Pekmez Nedir?

Şeker kamışı ve şeker pancasının sofra şekerine işlenmesinden elde edilen yoğun, viskoz bir yan üründür. İsmini bal için Latin sözcüğünden alır, Viskozitesi ve kalın dokusu,...

Devamını Oku
Bal Nedir?

Bal, dünyanın her yerinde 2,500 yıl boyunca sayısız kültür tarafından kullanılmıştır. Balın sayısız sağlık yararları, Ayurvedik tedaviler gibi geleneksel ilaçların önemli bir unsuru haline getirmiş...

Devamını Oku

balen.gen.tr | Balen Alışveriş Market bir, Yasmin Grup Yasemin Koca Berber Kuruluşudur.
© Copyright 2008 - 2018 Marka, Logo ve Resim Tescillidir. Tüm Hakları Saklıdır! %100 Türk Online Alışveriş Marketidir.

rus merhemi ideal krem akasya tozu deva kremi goji kremi guava plus eco slim